Hlavní strana Produkty
chraneny-klic-02_tn320

Vlastní chráněný klíč

Chráněný klíč je vyroben u firmy FAB, ovšem užívací práva k němu má POUZE Zámkařství v Hradci Králové v rámci celé republiky. Vložka pro tento klíč se vyrábí na zakázku a výroba dalších klíčů (kopií) se provádí pouze po předložení identifikační karty!

Více informací...

vlozkove-klice-03_tn320

Vložkové klíče

Vložkové klíče jsou klasické klíče do běžných typů zámkových vložek. Vyrábíme je také v nejrůznějších barvách nebo s barevnými vzory podle Vašeho přání.

Více informací...

autoklice-04_tn320

Autoklíče

V naší firmě jsme schopni vyrobit kopie běžných typů autoklíčů, dále také vyrábíme kopie autoklíčů, které obsahují čip. Zabýváme se i výrobou klíčů podle autozámku. Při ztrátě nebo poškození jediného klíče není tedy nutné nákladně měnit celý systém autozámků – ZÁMKAŘSTVÍ TAK ŠETŘÍ VAŠE PENÍZE

Více informací...

Trezorové klíče

V naší firmě vyrábíme trezorové klíče jednostranné, dvoustranné, píchací, staré i nové produkce. Kopie trezorových klíčů vyrábíme nejen podle klíčů, ale i podle zámků!

dozicke-klice-05_tn320

Dozické klíče

Dozické klíče jsou klíče, kterými se odemykají zadlabací dozické zámky. Tyto klíče jsme Vám schopni vyrobit jako kopii Vašeho klíče nebo při ztrátě všech klíčů také dle Vašeho zámku.

tvarove-klice_tn240

Tvarové klíče

Tvarové klíče jsou velmi žádaným zbožím, jelikož jsou tyto klíče nejstarší. České tvarové klíče mají číslování od 1 do 50.

Výroba nábytkových klíčů

 

Výroba schránkových klíčů

V Zámkařství Vám vyrobíme klíče pro všechny běžné typy schránek. Pro staré zámky nebo pro některé nové zahraniční zámky, u kterých je problém sehnat surové klíče, navrhujeme alternativní řešení - výměnu za nový český zámek. V mnoha případech je toto řešení rychlejší i úspornější.

Cylindrické vložky

Zadlabací zámky

Klíče staréKování

Naše firma nabízí širokou nabídku různých kování.

 

Více informací...