Hlavní strana Služby

Výroba klíčů

V provozovnách Zámkařství pro Vás vyrobíme velké množství rozličných druhů klíčů podle původních klíčů i podle zámků.

vyroba-klicu-hradec-kraloveV naší firmě jsme schopni vyrobit širokou škálu klíčů a pokud si nejste jistí, zda Váš klíč lze vyrobit, neváhejte nás navštívit v naší provozovnu v Hradci Králové.

Výroba většiny klíčů je na počkání. Výroba starších, atypických či speciálních klíčů probíhá do smluveného termínu.

Více informací...

Systém generálního klíče

generalni-klic Princip systému spočívá v konstrukci vložek a zámků, které mohou být odemykány větším počtem klíčů. Takový systém, je-li správně navržen, velmi výrazně snižuje celkový počet klíčů v podnicích, institucích, ale i v menších objektech včetně rodinných domů.

V projektech lze navrhnout tzv. hlavní klíče, vlastně klíče "na míru", kterými lze odemknout všechny různé skupiny dle určených kompetencí.

Více informací...

Nouzové otevírání dveří, aut, trezorů

Nouzově otevíráme dveře, které jsou zamčené, zabouchnuté nebo ztratil-li zákazník klíč. Nouzově otevíráme též i auta a trezory. V naší firmě jsou proškolení technici, kteří mají mnoholeté zkušenosti s nouzovým otevíráním. Dbáme na to, aby nedošlo k jakémukoliv poškození dveří či zámků. Při nouzovém otevírání komunikujeme se zákazníky a konzultujeme s nimi veškeré nadstandardní zásahy.

K zákazníkům se snažíme přijet v co nejkratším časovém intervalu, zpravidla 15-60 minut. Pokud se věnujeme jiným zákazníkům a všichni naši technici jsou v terénu může být tento interval i delší.

Výroba zámkových vložek

zadlabavaci-zamky-02_tn320

Dlouhodobá zkušenost v oboru nám umožňuje společně s Vámi vybrat nejlepší řešení Vaší situace.

Můžeme tak vyrobit i zcela novou vložku podle Vašeho stávajícího klíče. Toto řešení je vhodné v situaci, kdy by výměna celého systému (zámek + klíče) byla příliš nákladná anebo organizačně složitá. Podle stávajícího klíče vyrábíme i visací zámky.

Více informací...

Opravy zámků a zámkových vložek

zadlabavaci-zamky-01_tn320

Naše firma se snaží šetřit náklady našich zákazníků a proto mimo jiné provádíme opravy zadlabacích zámků a vložek. Opravuje starší typy zadlabacích zámků, kde není možné ho nahradit jiným novějším typem zámku. Vyrábíme též klíče do starých zadlabacích zámků.

Více informací...

Gravírování

Služba gravírování, kterou poskytujeme, je technologie nahrazující ruční rytí. Nabízíme gravírování štítků z různých materiálů – plast, dural a mosaz. Naši zákazníci mají na výběr z nepřeberného množství tvarů štítků. Jsme schopni vyrobit i atypické štítky přímo na míru dle požadavků zákazníka.

Více informací...

Příslušenství k oknům

Naše firma nabízí montáže příslušenství k oknům. Zajišťujeme montáže žaluzií, sítí proti hmyzu, vnitřních a vnějších parapetů. Naši technici k Vám přijedou vše zaměří, dle Vašich představ objednají požadované příslušenství. Po dodávce zboží k Vám přijedou a příslušenství Vám namontují. Samozřejmostí je konzultace s našimi techniky. Přijďte se podívat do naší provozovny a vyberte si z vystavených vzorků.